PARTNERZY

Marken, mit denen ich zusammen arbeite. Bist du auch an der Zusammenarbeit mit mir interessiert? Dann kannst du dich gerne mit mir in Kontaktsetzen.Joico Polska
Joico Polska

JOICO® należy do Grupy Shiseido i jest wiodącą oraz profesjonalną marką pielęgnującą włosy. Reprezentowana jest w ponad 60 krajach. JOICO® wykorzystuje składniki najwyższej jakości oferując produkty, które gwarantują zdrowie Twoim włosom.

Skingen Clinic
Skingen Clinic

Skingen Clinic to niezwykła klinika medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Avanti
Avanti

Moda, Ubrania, Dodatki – największa szafa w sieci

na Salony
na Salony

Nowoczesny portal dla kobiet, który prezentuje najnowsze trendy w kosmetyce, modzie i urodzie. Prezentuje ciekawe wydarzenia z całej Polski, kolekcje na najnowsze sezony oraz trendy w kosmetyce.

Paul Mitchell
Paul Mitchell

 

Great Lenghts
Great Lenghts

Firma Great Lengths Poland jest wyłącznym dystrybutorem, edukatorem i serwisem na rynku polskim firmy Great Lengths International, światowego lidera w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów.

Twoje Źródło Urody
Twoje Źródło Urody

Projekt skierowany do kobiet i mężczyzn, którzy szukają informacji o kosmetykach. Zarówno tych, które można kupić w sklepach internetowych, salonach urody, drogeriach jak i tych, które można samemu zrobić w warunkach domowych.

SKD Polska
SKD Polska

Wyłączny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich marek JOICO, PAUL MITCHELL, SENSCIENCE, ISO, ICE, TAIFF na terenie Polski. Są to marki rozpoznawalne w profesjonalnym świecie fryzjerskim.

Lit Fashion
Lit Fashion

Czyli modnie, nowocześnie i funkcjonalnie.LIT to marka odzieżowa stworzona przez Ligię Dzik i Tomasza Jakowienko. Podstawą są ciekawe połączenia jeans, sztruksu i bawełny to nadaje rzeczom luźny streat’owy charakter.

Joico Europe
Joico Europe

JOICO has eight innovative product lines with over 50 products for all the hair care you could possibly need. Apart from shampoos and conditioners, JOICO is treatments, masks, smoothers, gloss and so much more. Whatever you need, we’ve got it!

 

Filip Owczarek
Filip Owczarek

I’m a photographer based in Warsaw. I specialize in portrait, fashion and editorial photography, but also corporate portrait photography and commercial pictures.

Beautybook.pl
Beautybook.pl

BeautyBook to rozbudowana platforma skierowana zarówno do profesjonalistów z branży urodowej, jak i zwykłych użytkowników poszukujących informacji z tej dziedziny.

Mac Cosmetics
Mac Cosmetics

Make-Up Art Cosmetics

Photo-Frame
Photo-Frame

Make-Up Today Blog
Make-Up Today Blog

 

AEROHAIR
AEROHAIR